top of page
TRVALE ŠTÍHLÝ/Á | VITÁLNÍ

Na téma zdravé stravy a hubnutí bylo napsáno miliony článků a tisíce knih. Co doktor, to názor, co výživový poradce, to dieta. Člověk by se musel zbláznit ze všech těch návodů, nutričních tabulek, doporučení a všeho možného. Když už máme tolik instrukcí, tak proč pořád nic nefunguje trvale? Navíc přitom vůbec netušíme, jestli nám to opravdu prospívá.  Celý den pak přemýšlíme, co můžeme nebo nesmíme sníst a náš život se točí okolo jídla nebo kalorií. Jsme v křeči, zda jsme neudělali dietní chybu, nebo jestli máme tu správnou nutriční dávku.

Kolik energie tím ztrácíme? A je tohle smysluplné? Co je doopravdy za tím? Jak je možné, že někdo jí a hubne, zatímco druhý přibírá i po vodě? Souvisí to skutečně s jídlem?

Za tím vším je jedna prostá věc. Nejsme ve svém přirozeném stavu a tudíž necítíme a nevnímáme své skutečné potřeby.  Dokonce se ptáme „odborníků“, co je pro nás nejlepší. Jak může někdo jiný vědět lépe než vy, co je pro vás dobré, a co vám prospívá? Jsme odříznuti od svého jádra, od své navigace, jinak bychom nemohli tělu dělat to, co mu často děláme navzdory jeho skutečným potřebám a přirozenosti.

Žijeme v naučených schématech a představách, jak by měla strava nebo cvičení vypadat. Opíráme se o tabulky, které někdo vymyslel, ale co tato data vědí o VÁS? Teď, v tuto chvíli? 

Vaše tělo je vybaveno dokonalým softwarem. Naučte se své tělo vnímat ve své jedinečné přirozenosti, naslouchejte mu a dozvíte se, proč žádné diety nebudou nikdy fungovat. Vaše tělo má k dispozici vše potřebné, aby se navrátilo ke své ideální hmotnosti. Odhalíte tajemství přirozeného zdraví, pružnosti a vitality. 

Vaše cesta k trvalé štíhlosti a vitalitě může začít.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

Jak sezení probíhá?

 

Během sezení odhalíme a pojmenujeme, co je hlavní příčinou vaší tělesné nerovnováhy, a jak s tím souvisí úroveň vitality a energie. Pochopíte souvislosti, které vás opakovaně omezují. Zjistíte, že jídlo nebo nedostatek pohybu není skutečnou příčinou. Naučíte se číst ve svém těle jako v knize pomocí nástrojů, o kterých ani nevíte, že je máte stále k dispozici.

 

Budete schopni rozpoznávat signály svého těla, vnímat jeho opravdové potřeby a ty také následovat. Vaše tělo totiž nemá zájem dělat nic proti vám, ale vždy jen pro vás, pokud mu jen porozumíte a začnete spolupracovat. Každé tělo je jedinečné, každá mysl je originál. 

Přestanete konečně bojovat.

Uleví se vám, protože zjistíte, že už nic NEMUSÍTE.

Nemusíte dřít v posilovně, pokud vám to samozřejmě nečiní nesmírnou radost. Ani nemusíte držet žádnou dietu nebo sledovat tabulky. Jen se zamyslete, má jiný živočich v přírodě podobný problém?

Co je tedy s námi jinak?

Čeká vás jedinečný a především praktický transformační seminář. Začnete pracovat se svým tělem zcela odlišným způsobem. Porozumíte souvislostem mezi stravou, tělem, emocemi a energií. Vaše tělo vám poskytne novou zkušenost vnímání sebe sama. Budete vědět to, co se v žádné knize nedozvíte.

Již nikdy své tělo nebudete vnímat tak jako dřív.

A ani po semináři v tom  nebudete sami. Získáte přístup k praktickému průvodci v podobě mobilní aplikace, jenž vás bude i nadále každý den provázet v hlubším poznávání sebe sama. Zjistíte, že spoustu věcí, o kterých jste si mysleli, že jsou pravda, nebo že jsou důležité, budete moci odložit.

Uleví se vám, a to nejen na váze, ale i na duši.

 

Co je možné řešit?

Seminář je vhodný pro každého, kdo touží po trvalé proměně.

Štíhlost není něco, čeho bychom měli dosahovat. Je to přirozený a zdravý stav těla a  mysli. Stačí jen rozhodnutí a vydat se na cestu, která vede k tomu podstatnému, k sobě.

Je třeba se na sezení připravit?

 

Na sezení není nutné se připravovat. Stačí otevřenost a opravdový zájem o řešení své životní situace.

Jak dlouho sezení trvá?

Individuální seminář trvá přibližně 4,5 hodiny.  

Individuální setkání lze rezervovat zde:  Rezervace

Skupinové setkání lze rezervovat zde: Akce/Semináře

Přístup k mobilní aplikaci ZDARMA

apk_mobil.JPG
Beach Fun

 

JAK ČÍST VE SVÉM TĚLE?

 

 

 

JAK POZNÁM, CO MI SKUTEČNĚ PROSPÍVÁ?

bottom of page