top of page
ALCHYMIE ŽIVOTA

ALCHYMIE ŽIVOTA

Komplexní zážitkový seminář pro ty, kteří se chtějí vydat na cestu vědomého života. Poodhalit tak tajemství umění, jak žít svůj život v plném potenciálu a radosti. Cyklus zahrnuje 3 základní úrovně, pilíře vědomého života:

 

VĚDOMÉ TĚLO

VĚDOMÁ MYSL/EMOCE

VĚDOMÉ NAPOJENÍ NA ZDROJ ENERGIE

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

Jak seminář probíhá? 

 

Seminář je interaktivní a především praktický. Probíhá v ucelených cyklech zaměřených na tělo, mysl/emoce a životní energii. Už nikdy nebudete vnímat své tělo, mysl a život tak jako dřív. Nahlédnete pod pokličku toho, kým doopravdy jste. Budete mít jedinečnou příležitost se lépe poznat a nastartovat proces vnitřní transformace.

 

 

Co mohu očekávat?

  • Na úrovni těla se naučíte vnímat své tělo zcela jinak. Dozvíte se, jak se navrátit ke své ideální váze. Proč žádné diety nefungují trvale. Odhalíte tajemství přirozeného zdraví, pružnosti a vitality. Dostanete přístup k praktickému průvodci v podobě mobilní aplikace, jenž vás bude i nadále každý den provázet v poznávání sebe sama a pomůže vám rozpoznávat skutečné potřeby těla.

  • Naučíte se jak pracovat se svou myslí a emocemi tak, aby byly pod vaší kontrolou za každých okolností. Dokážete postupně rozpoznávat a transformovat své nefunkční systémy přesvědčení, které dokola ovládají váš život.

  • Na úrovni životní energie budete schopni hlubokého spojení se sebou samými. Otevřou se vám brány k nové dimenzi poznání. K nekonečnému zdroji vitality a životní energie.

Seminář vám pomůže poodhalit, kdo doopravdy jste, a kam v životě směřujete. Ujasníte si své cíle a záměry. Radost a vitalita se stane vaší přirozeností,  nikoli něčím, čeho byste se měli snažit dosáhnout.

Je třeba se na sezení připravit?

 

Na sezení není nutné se připravovat. Stačí otevřenost, opravdový zájem o osobní růst a rozvinutí svého potenciálu. Je možné se účastnit skupinového nebo individuálního semináře.

Individuální setkání lze rezervovat zde:  Rezervace

Skupinové setkání lze rezervovat zde: Skupinová sezení/semináře

apk_mobil.JPG

KDO JSEM?

bottom of page