top of page
JAK PŘESTAT?

Když nevíme, co je skutečnou příčinou toho, že děláme to, co děláme, nebo jak se chováme, nemůžeme to jednoduše změnit. Opakovaně se dostáváme do  stejného momentu, kdy si zkrátka nejsme schopni pomoci.

Jakmile však odhalíme pravou příčinu, neboli spouštěč problému, teprve poté lze udělat první krok ke změně. Podobně jako když si přehráváme dokola stejný scénář než konečně pochopíme, proč si ho pouštíme a sledujeme.  Jedině tehdy jsme schopni udělat rozhodnutí a tento film zastavit.

Jestliže se budete snažit přestat s určitým návykem nebo způsobem chování jen pomocí vůle, bude vás to stát velké množství energie a možná ani nedosáhnete trvalých výsledků. Pokud však vaše tělo pochopí, co je skutečnou příčinou daného problému, nebudete již potřebovat záplaty ani úniky. Vaše rozhodnutí a kroky budou vycházet z pocitu samozřejmosti, nikoli z boje s danou situací.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

Jak sezení probíhá?

 

Během sezení odhalíme pravou příčinu problému, jenž je zdrojem návyku nebo opakovaného chování. Pochopíte souvislosti, které vás opakovaně  přivádějí do dané situace nebo činnosti. Naučíte se s tímto novým poznáním pracovat tak, že daný problém plynule a bez velkého úsilí zcela odezní z vašeho života.

Co je možné řešit?

Lze řešit běžné návyky jako například kouření, přejídání, žárlivost a jiné impulsivní chování.  Situace, kdy máme pocit, že nejsme schopni ovládnout své myšlení, emoce, činnosti nebo rozhodování. 

Je třeba se na sezení připravit?

 

Na sezení není nutné se připravovat. Stačí otevřenost a opravdový zájem o řešení své životní situace.

Jak dlouho sezení trvá?

Individuální sezení trvá přibližně 60 - 120 minut. 

Setkání lze rezervovat zde:  Rezervace

Maják

JAK PŘESTAT S 

NÁVYKY a IMPULSIVNÍMI REAKCEMI?

bottom of page