top of page
CO CHCI?

Když nevíme, co doopravdy chceme, nemůžeme se posunout. Udělat si jasno ve svých záměrech je jako napnout plachtu své lodi a nechat se unášet větrem k cíli.

Je váš záměr skutečně něco, co chcete VY? Kolik úsilí vkládáte do toho, co děláte? Plyne to, pro co jste se rozhodli, nebo je to spíše boj? 

Potřebujete-li si ujasnit své cíle a priority nebo začít úplně od začátku, a pochopit proč se události vyvíjí určitým způsobem a jaké kroky je třeba podniknout, společně se podíváme na to,  co je třeba si ve svých záměrech vyjasnit a stanovit. Cílem je, aby to, co chceme nebo potřebujeme, s námi skutečně rezonovalo. Aby každý další krok vycházel z jistoty, nikoli strachu nebo rozpolcenosti.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

Jak sezení probíhá?

 

Na začátku sezení pojmenujeme téma, ve kterém se chcete posunout, případně, co je překážkou v definici jasného cíle nebo záměru. Dále se dozvíte, do jaké míry s vámi vaše záměry rezonují, případně nerezonují a proč. Cílem je vyjasnit a sladit svá očekávání a vize s vnitřní podstatou tak, aby se staly hybnou silou v dosahování toho, co chcete. 

 

Co je možné řešit?

Lze řešit prakticky každou oblast života, kde cítíme, že stagnujeme, nebo že se točíme v kruhu. Ale i v situacích, kdy nevíme, kde začít nebo potřebujeme zcela změnit směr. 

Je třeba se na sezení připravit?

 

Na sezení není nutné se připravovat. Stačí otevřenost a opravdový zájem o řešení své životní situace.

Jak dlouho sezení trvá?

Individuální sezení trvá přibližně 60 - 120 minut. 

Setkání lze rezervovat zde:  Rezervace

JAK POZNÁM, CO SKUTEČNĚ CHCI A POTŘEBUJI?

bottom of page